O INWESTORZE

logoPpnJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która z powodzeniem działa w szeroko rozumianej branży mieszkaniowej. Naszą wartość i opinie niezmiennie budujemy w oparciu o satysfakcję Klientów i partnerów biznesowych. Funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku.

Realizowaliśmy inwestycje na terenie Poznania (m.in. inwestycja Willa Leśna na ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin  (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły).

Doświadczenie, wiedza i profesjonalizm, jak również współpraca z uznanymi firmami rynku budowlanego pozwala nam szybko i sprawnie przeprowadzić proces realizacji inwestycji.

Naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia w zakresie określenia najkorzystniejszej i transparentnej formy płatności. Udzielamy również kompleksowej pomocy w pozyskaniu kredytu hipotecznego czy wykorzystaniu dopłat w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Kim jesteśmy

Grupa PartnerGrupa Partner jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która z powodzeniem działa w szeroko rozumianej branży mieszkaniowej. Naszą wartość i opinie niezmiennie budujemy w oparciu o satysfakcję Klientów i partnerów biznesowych. Funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku.
Po skrupulatnie przygotowanych, długoterminowych planach przystępujemy do budowy nowej inwestycji w Poznaniu – Osiedla Atrium . Idea, która nam przyświeca to stworzyć miejsce, które Mieszkańcy będą mogli nazwać domem. Miejscem, do którego każdy z sentymentem wraca, odnajduje spokój i ciszę, które pozwala na odpoczynek.
Inwestycję zaczęliśmy budować po wieloletnich badaniach rynku deweloperskiego, po to, aby sprostać oczekiwaniom Klienta, stworzyć miejsce, w którym każdy chciałby zamieszkać.
Każde pojedyncze mieszkanie w naszej inwestycji jest przemyślane i dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców. Dbamy nie tylko o to, by sam budynek był dziełem architektonicznym, ale też o otoczenie – małą architekturę, która ma spełniać oczekiwania. W planach są miejsca do zabawy dla najmłodszych mieszkańców, ławki, a także dużo zieleni.
Grupa Partner zrealizowała inwestycje na terenie Poznania (m.in. inwestycja Willa Leśna na ulicy Świętowidzkiej,  zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły).

Cele i wartości

Z

Naszym celem jest przede wszystkim tworzenie inwestycji, które będą reprezentowały najwyższą jakość budownictwa, a także wykończenia. Dbamy o to, aby klient był zadowolony z podjętej decyzji o zakupie, a mieszkanie, w które właśnie inwestuje, spełniało jego wszelkie oczekiwania i było spełnieniem jego marzeń o własnych czterech kątach.

Z

Wybieramy tylko sprawdzone materiały, zatrudniamy doświadczonych pracowników, wartością dla nas jest profesjonalizm i gwarancja zadowolenia Klienta. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na precyzyjnie wykonane budynki, ale też gwarancję, którą ponosimy za nasze inwestycje. Długoletnie doświadczenie tylko nam w tym pomaga.

Bezpieczeństwo finansowe naszych klientów

R

Chcemy, aby każda osoba, która kupuje u nas mieszkanie czuła się bezpiecznie i komfortowo. Ponosimy pełną odpowiedzialność za inwestycję.

R

Umowy są zawierane w zachowaniu wszelkich przepisów ustawy deweloperskiej i podpisywane w obecności notariusza. Transakcje przeprowadzane zostają na jasnych warunkach. Każdy klient Osiedla Atrium może liczyć na pełne doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniego mieszkania.

R

Zdajemy sobie sprawę, że mieszkanie jest ogromną inwestycją. W związku z tym zapewniamy kompleksowe doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego, a także dopłat w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Współpracujemy z większością placówek bankowych w Polsce.