Wszystkim naszym klientom, którzy dokonali zakupu mieszkania na osiedlu ATRIUM-GRUNWALD proponujemy

Wykończenie pod klucz

Do wyboru jeden z trzech pakietów.
BASIC na dobry start

bezpłatną konsultację z naszymi architektami wnętrz

Konsultację na której, architekci pomogą Państwu w :

Zaplanowaniu układu funkcjonalnego, ewentualnych zmian rozmieszczenia pomieszczeń, udzielą cennych wskazówek
Poznając potrzeby, oczekiwania i tryb życia klienta projektant wie, czy dany lokal powinien mieć przestronną kuchnię, czy też nowoczesny aneks kuchenny, który nie wymaga dużo miejsca. Zadaniem projektanta może być poprawa funkcjonalności wnętrza, np. wygospodarowanie przestrzeni na spiżarkę lub szafę wnękową ze zbyt długiego korytarza lub powiększenie łazienki jego kosztem. Tego typu zabiegi mogą w bardzo znacznym stopniu poprawić jakość życia mieszkańców. Architekt komponuje przestrzeń dzieląc się swoim doświadczeniem i pomysłami i wiedzą jak urządzić Państwa mieszkanie, tak aby było jak najbardziej funkcjonalne i atrakcyjne.

Oferujemy także usługę całkowitego projektu mieszkania

Nowe mieszkanie nie musi być wyzwaniem dla osób, które nie chcą bądź nie mogą angażować się w jego wykończenie. Jeśli interesuje Cię oszczędność czasu i wysiłku na wykończenie lokalu zapytaj w naszym biurze sprzedaży. Usługa zaprojektowania kompleksowo wnętrza z architektem – z pewnością umożliwi realizację wykończenia perfekcyjnego wnętrza. Klienci otrzymają – pomysł, know-how oraz sugerowane rozwiązania i wybór materiałów, skompletowany projekt do którego zawsze mogą wrócić. Na podstawie dokumentacji Klienci z pewnością, będą mogli projekt zrealizować, a fachowcy bez problemu poradzą sobie z taką formą dokumentacji.

A także : możliwość wykończenia mieszkania pod klucz

Dla twojej wygody proponujemy trzy standardy wykończenia mieszkań. Począwszy od programu STANDARD, które jest rozwiązaniem przeznaczonym dla osób które przeznaczają swoje mieszkanie na wynajem lub dla młodych i aktywnych , do programu PRESTIGE, który sprosta wszystkim wyszukanym gustom. Każdy z naszych pakietów wykończeniowych oferuje rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Oferujemy gwarancję na prace wykończeniowe, produkty i materiały oraz terminowa realizację!
Pełen zakres prac i materiałów znanych producentów. A także nadzór autorski nad wykonaniem całości.

Już dziś skorzystaj z naszej oferty ATRIUM GRUNWALD – wykończenie pod klucz i zaoszczędź czas oraz pieniądze. Dzięki temu aranżacja twojego nowego wnętrza przebiegnie łatwo i przyjemnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, do spotkania i omówienia szczegółów oraz wyboru pakietu najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom i preferencjom.

WYKOŃCZ Z NAMI  MIESZKANIE SZYBKO, TANIO I WYGODNIE W CENIE OD 

700 ZŁ/M2 *

Z

Bogaty wybór materiałów wykończeniowych

Z

Projekt wykonania

Z

Nadzór

Z

Wykonawstwo przez sprawdzonych przez nas fachowców

* Kalkulacja dotyczy lokalu w pakiecie STANDARD o powierzchni do 50m2. Innego rodzaju lokale oraz zmiana materiałów wymagają przygotowania indywidualnej wyceny.

Z ogromną przyjemnością architekci wnętrz przygotują dla Państwa indywidualny projekt wykończenia,
a następnie wycenią jego realizacje.

WYKOŃCZENIE NA INDYWIDUALNE ŻYCZENIE

Być może mają Państwo  własne pomysły na wykończenie ?
I chcieliby Państwo, żebyśmy pomogli umeblować mieszkanie, dobrać odpowiednie oświetlenie oraz dodatki ?

Zapraszamy do nas , przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę takiej usługi.

PROJEKTANT WNĘTRZ

Aleksandra Ziaja

tel. +48 695 996 501

e-mail: info@bencki.com