MIESZKANIE POKAZOWE

Wnętrze zostało zaprojektowane przez zespół studia BENCKI design dla poznańskiego dewelopera Atrium Grunwald. Projekt opiera się na synergii dwóch stref podziału wnętrza, które zostały odseparowane od siebie poprzez zabudowę meblową z wysokimi drzwiami. Za ich linią znajduje się wewnętrzna przestrzeń, która składa się z sypialni i oddzielnej łazienki. Tym samym nastąpił podział na strefę dzienną, domowa i intymną. Dualizm tych dwóch przestrzeni uwypukla jego zalety odseparowania czynności dnia pracy od odpoczynku. W strefie dziennej duże okna przyczyniają się do optymalnego oświetlenia wnętrza i równocześnie podkreślają jego nowoczesny charakter.

Mieszkanie pokazowe to ekskluzywna propozycja dla osób, które poszukują gotowego mieszkania. Minimalizm i elegancja tego wnętrza sprawiają, że wpisuje się ono w najnowsze trendy aranżacji wnętrz. Łączna powierzchnia mieszkania Ea 1.1 to 61,40 m² .
Na ten metraż składają się trzy pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym (20,92; 9,05; 15,46), oraz łazienka (5,44).
Wejście do mieszkania będzie znajdowało się bezpośrednio od strony atrium.
Lokal będzie można oglądać od stycznia, klucze zostaną przekazane przyszłemu właścicielowi marcu 2017 roku.
Cena mieszkania obejmuje kompleksowe wykończenie, przy użyciu materiałów wysokiej jakości, a także meble przedstawione na wizualizacjach.